Afdeling Gelderland Mei-bijeenkomst de 670e

Met dank aan Cees die als a.i. zowel de maart- als de aprilbijeenkomst versloeg kan ik u melden weer aanwezig te zijn voor een poging tot verslaggeving van onze 670e bijeenkomst op onze vertrouwde locatie. Het personeel heeft, gelet op de schamele opkomst van de afgelopen maanden en het zonnige weer, een tafeltje op het terras voor ons gereserveerd. Vanwege de straffe wind geven wij toch de voorkeur aan onze vaste plek binnen. Een goede beslissing blijkt al snel met een opkomst van tien man.

Voorzitter Jan vertelt over zijn ontmoeting met de voor-vorige uitbater Willemsen van destijds Chez Armand in een Arnhems cafe dat tot enkele jaren geleden uitgebaat werd door de broer van onze oud-voorzitter Jos. Willemsen vertelde dat hij tijdens een bezoek van de toenmalige CdK van Gelderland aan de bodega bij hem informeerde hoe hij Arie, die als ruim veertig jaar tot volle tevredenheid bij de bodega in dienst was, een KO (lintje)  kon doen toekomen. Dit bleek inderdaad, vooral dankzij het advies en medewerking van deze CdK mogelijk, weliswaar voorzien van een klinkende voordracht van de aanvrager en op de gebruikelijke weg via de burgemeester van Arnhem. Ook wist Willemsen te vertellen dat tijdens een Franse week in  Arnhem Juliette Greco op een van de eikenhouten tafeltjes in Chez Armand heeft staan zingen en dansen, En dan te bedenken dat deze sfeervolle tafeltjes en bijbehorende stoelen zijn vervangen door modern lichtgekleurd horeca-meubilair van dertien in een dozijn.

Jan brengt in herinnering ons uitje ter gelegenheid van ons 60-jarig bestaan op vrijdag 15 augustus a.s. en de Bridge to the Future-conferentie op vrijdag 19 september in de Parkzaal van Musis Sacrum. Hij verzoekt Jaap allen tijdig en gedetailleerd over deze activiteiten te informeren.

Om half zes volgt het laatste rondje, waarna we tegen zessen huiswaarts gaan.

Login ledengedeelte VOAWEB