De krans lag wederom weer netjes voor in de kerk, alleen dit maal geen rood-zwart lint (logistiek probleem), maar wederom zeer mooi (zie foto).
Helaas zat het weer in de avond niet mee, maar daar heeft de erewacht van de A-batterij o.l.v de tlnt van der Kamp zich niets van aangetrokken.
Zij zijn wederom een prima vertegenwoordiging geweest en hebben lokaal veel lof gekregen tijdens de warme koffie/ of iets verkoelends na de einde van de herdenking (zie foto).
Het bijzondere dit maal, was dat er ook een bloemstuk gelegd werd door de zoon van de toen luitenant Mulder van de 1e batterijIII-20RA.
Zijn (re)actie en optreden heeft hem de Militaire Wilmsorde opgeleverd en werd Mill op het standaard geplaats.
Vorig jaar heb ik zijn zoon en vrouw tijdens de ondersteuning van de 10 mei herdenking getroffen en bekend gemaakt met de voor hun toch nog onbekende geschiedenis.

De owi Niels Jager heeft rondom de herdenking kennis gemaakt met de familie Mulder. Dat hebben zij zeer op prijs gesteld!
De familie was zeer onder de indruk, dat dit allemaal leeft.
De owi Jager heeft ook de erewacht netjes gecoachte en een onderdeel hiervan was de aanvraag voor een korte BFT.
Ik heb de afvaardiging meegenomen naar de kazemat van Blokland (waarvoor was de artillerie er/ sneuvelen van Nederlanders), de plek van de ontsporing ((on)mogelijkheden eenheid en waarnemers) en

natuurlijk het monument van III-20RA. Hier hebben we de reden van Mill op het standaard besproken.
Verder zijn er op een paar locaties beslissingen/ keuzes en leiding geven ter sprake gekomen.
Ze wisten dus precies waarom ze in de avond als erewacht op het hof stonden.
Voor het kransleggen werd III-20RA nog benoemd.
Na de 2minuten stilte en de kransen voor de infanterie, hebben owi Jager en ik hebben de krans geplaatst m.b.v. de lokale scouting.






















